ZOBACZ MIESZKANIA

Mieszkania z tarasem: Wrocław

Mieszkanie z tarasem to komfortowa alternatywa dla każdego, kto ceni możliwość odpoczynku na świeżym powietrzu, a jednocześnie nie przepada za pracą w ogrodzie. Przestronny taras zapewnia optymalne warunki do wypoczynku i rekreacji, spotkań w gronie rodziny i przyjaciół, a także aranżacji bezpiecznej przestrzeni do zabaw dla dzieci. Możesz tu hodować rośliny ozdobne, a nawet postawić donice z ziołami i mniejszymi warzywami. Efektywnemu wykorzystaniu przestrzeni sprzyja otwarcie tarasu na pokój dzienny z aneksem kuchennym. W sezonie wiosenno-letnim taki układ pomieszczeń sprzyja spożywaniu posiłków na tarasie i odpoczynkowi w ciepłych promieniach letniego słońca.

Nasze mieszkania z tarasem oferujemy w ramach nowopowstającego Osiedla Jaśmin. Osiedle mieści się dwa kilometry od centrum Psiego Pola w malowniczej, zielonej okolicy. Okolica zapewnia ciszę, spokój oraz kontakt z naturą. Jednocześnie, dzięki dogodnej lokalizacji osiedla i bardzo dobremu skomunikowaniu z centrum miasta mieszkańcy nie muszą rezygnować z żadnych udogodnień czy możliwości oferowanych przez prężnie działający ośrodek miejski, jakim jest Wrocław. Osiedle jest kameralne – łącznie to zaledwie 147 lokali mieszkalnych znajdujących się w dwóch budynkach. Mieszkania usytułowane na najniższej kondygnacji posiadają ogrody, mieszkania na pierwszym i drugim piętrze zostały wyposażone w balkony i przestronne tarasy. Zależy nam na tym, żeby każdy mieszkaniec mógł obcować z naturą i czerpać korzyści z dostępu do świeżego powietrza i zalet wynikających z posiadania balkonu lub tarasu.

Mieszkanie z tarasem: Zalety takiego rozwiązania

Taras od balkonu różni się przede wszystkim metrażem. Jest większy i bardziej przestronny, co znacząco zwiększa możliwości jego wykorzystania i aranżacji. Mieszkania z tarasem cieszą się dużym zainteresowaniem kupujących. Taras to dodatkowe udogodnienie, które podnosi wartość lokalu. Może być użytkowany rekreacyjnie, jak i gospodarczo. Wiele osób uznaje możliwość suszenia prania na świeżym powietrzu za jedną z podstawowych zalet posiadania własnego balkonu.

Klientów zainteresowanych zakupem mieszkania z tarasem we Wrocławiu zachęcamy do szczegółowego zapoznania się z naszą ofertą, a w razie pytań lub wątpliwości do kontaktu. Osiedle Jaśmin powstało z myślą o osobach poszukujących cichej i spokojnej okolicy, które nie chcą rezygnować z komfortu oferowanego przez nowoczesną zabudowę wielorodzinną oraz korzyści płynących z dobrego skomunikowania z centrum miasta. Zapraszamy do zapoznana sięz ofertą mieszkań z ogródkiem!