ZOBACZ MIESZKANIA

Mieszkanie z ogródkiem: Wrocław, Psie Pole, Zakrzów

Mieszkanie z ogródkiem to doskonała alternatywa dla zakupu domu. Mieszkanie jest mniej wymagające pod kątem utrzymania, a dostęp do prywatnego ogródka zapewnia dodatkową przestrzeń do wypoczynku i rekreacji na świeżym powietrzu. Mieszkańców miasta Wrocław zainteresowanych zakupem mieszkania z własnym ogródkiem zachęcamy do szczegółowego zapoznania się z Osiedlem Jaśmin.

Osiedle Jaśmin to kameralna inwestycja mieszkaniowa realizowana w odległości dwóch kilometrów od centrum Psiego Pola. Inwestycja obejmuje dwa budynki, na sąsiedztwo których wybraliśmy spokojną i zieloną okolicę. Wszystkie oferowane mieszkania posiadają balkony lub tarasy, zaś mieszkania zlokalizowane na najniższej kondygnacji budynku własne ogródki. Mieszkania z ogródkiem to doskonała propozycja dla rodzin z dziećmi oraz seniorów. Własny ogródek sprzyja różnym formom aktywności: zabawie na świeżym powietrzu, medytacji, uprawie roślin ozdobnych czy pielęgnacji własnego ogródka warzywnego.

Zalety mieszkania z ogródkiem: Nowe możliwości dla całej rodziny

Przy realizacji Osiedla Jaśmin zrezygnowaliśmy z balkonów i tarasów w mieszkaniach położonych na najniższej kondygnacji budynku na rzecz ogródków. Ufamy, że mieszkanie z ogródkiem to spełnienie marzeń wielu osób, które z różnych względów nie zdecydowały się na zakup domu. Ogródek otwiera przed mieszkańcami zupełnie nowe możliwości spędzania wolnego czasu, podnosi wartość rynkową mieszkania i jego atrakcyjność. W sytuacji ewentualnej sprzedaży mieszkania z funkcjonalnie zaaranżowanymi ogródkami cieszą się dużym zainteresowaniem nabywców.

W sezonie letnim ogród oferuje ochłodę i możliwość skorzystania z kąpieli w prywatnym basenie. To także doskonałe miejsce do zabaw dla najmłodszych. Przestronne ogrody z powodzeniem pomieszczą taras i plac zabaw dla dzieci. Możesz tu postawić piaskownicę, huśtawkę, trampolinę. Możliwości są praktycznie nieograniczone, a Wasz ogród może się zmieniać wraz z mieniającymi się potrzebami i oczekiwaniami rodziny.

Klientów zainteresowanych zakupem mieszkania z ogródkiem we Wrocławiu zachęcamy do szczegółowego zapoznania się z naszą ofertą, a w razie pytań lub wątpliwości do kontaktu. Osiedle Jaśmin powstało z myślą o osobach poszukujących cichej i spokojnej okolicy, zielonego otoczenia oraz dobrego skomunikowania z centrum miasta. Psie Pole zapewnia bardzo dobrą komunikację z Wrocławiem, a zarazem pozwala się cieszyć urokami mieszkania na zielonym przedmieściu. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą mieszkań z tarasem.