Znajdź swoje wymarzone mieszkanie

BUDYNEK A P0 P1 P2
BUDYNEK B P0 P1 P2

Osiedle Jaśmin: Nowe mieszkania na sprzedaż

Osiedle Jaśmin oferuje 147 lokali mieszkalnych o funkcjonalnym układzie. Znajdziesz tu kawalerki, mieszkania dwu-, trzy- oraz czteropokojowe. Lokale mieszczą się w dwóch budynkach tworzących kameralną zabudowę. W budynku A znajduje się 60 mieszkań, a w budynku B 87 mieszkań. Mieszkania są ulokowane na trzech kondygnacjach: zerowej, pierwszej i drugiej. Mieszkania posiadają balkony lub własne ogrody.

Cechą charakterystyczną Osiedla Jaśmin jest nowoczesny układ mieszkań z otwartą kuchnią. To rozwiązanie pozwala na jeszcze bardziej efektywne wykorzystanie przestrzeni oraz jej aranżację zgodnie z indywidualnymi potrzebami i oczekiwaniami każdej rodziny. Mieszkania są wyposażone w łazienkę z toaletą oraz przestronne balkony. Balkon z widokiem na zielone sąsiedztwo to z pewnością duży atut osiedla. Mieszkania zlokalizowane w ramach najniższej kondygnacji budynku zostały wyposażone w przestronne ogrody. Na uwagę zasługują również funkcjonalne przedpokoje, w których zaplanowaliśmy wnęki dedykowane pod zabudowę. Szafy wnękowe ułatwiają przechowywanie i utrzymanie porządku. Wnęki mogą być z sukcesem adaptowane na garderoby.

Osoby poszukujące mieszkania na kameralnym, otoczonym zielenią osiedlu zapraszamy do szczegółowego zapoznania się z naszą ofertą. W razie pytań lub wątpliwości pozostajemy do dyspozycji. Każde z oferowanych mieszkań posiada dedykowaną kartę, która przedstawia układ, metraż oraz orientację mieszkania i okien względem kierunków świata. Zachęcamy do składania zapytań w celu uzyskania aktualnej oferty cenowej.

Dowiedz się pierwszy o szczegółach oferty 

i odbierz rabat na swoje wymarzone mieszkanie!