POZNAJ ZALETY „JAŚMINOWYCH” MIESZKAŃ!

Bądź pierwszy i odbierz rabat na swoje wymarzone mieszkanie!

To mieszkania dla wszystkich, którzy cenią wygodę, a nie potrzebują dużych metraży. Świetna alternatywa dla mieszkań wynajmowanych. To także dobrze rokująca inwestycja w popularnej wrocławskiej lokalizacji. Mieszkając tu, korzystasz z sąsiedztwa bogatej infrastruktury tej części miasta, rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych oraz bliskości terenów zielonych.

MIESZKANIE DLA PARY LUB SINGLA
PRZESTRZEŃ ZAMIAST MURÓW
(2 POKOJE, POWIERZCHNIA ok. 35 ㎡)

Czas przejść na swoje? To może być Wasze pierwsze własne mieszkanie! Mimo kompaktowego metrażu dostajecie mnóstwo przestrzeni wyłącznie dla siebie!

Sercem mieszkania jest salon z aneksem kuchennym i funkcjonalna wyspą. Takie rozwiązanie na pewno Wam się spodoba. Polubią je też Wasi przyjaciele, o ile zaprosicie ich na imprezę z gotowaniem. Przedłużeniem salonu jest duży balkon lub zielony taras, na którym zawsze można zaczerpnąć świeżego powietrza. Za ścianą rozpoczyna się strefa prywatna mieszkania z komfortową łazienką i oczywiście sypialnią.
ZOBACZ MIESZKANIA

NOWE MIESZKANIE Z BALKONEM, PSIE POLE
DOBRY UKŁAD W KORZYSTNEJ CENIE
(3 POKOJE, POWIERZCHNIA od 46 – do 64 ㎡)

Trzypokojowe mieszkanie to dobry pomysł. Przecież w mniejszych trudno bawić się w Indian lub w chowanego! A jeśli nie planujecie powiększenia rodziny, dodatkowy pokój zawsze przyda się jako gabinet, garderoba lub dowolna inna aranżacja. Dużym atutem jest balkon lub taras, który łatwo zamienisz w przydomowy zielnik lub miejsce odpoczynku

Jedno jest pewne – ten wybór Wam się opłaci w każdym możliwym znaczeniu.
ZOBACZ MIESZKANIA

RODZINE MIESZKANIE Z OGRÓDKIEM, PSIE POLE
SUPER UKŁAD W ATRAKCYJNEJ CENIE
(4 POKOJE, POWIERZCHNIA od ….. ㎡)

 
ZOBACZ MIESZKANIA